Про Київтранспарксервіс

Комунальне підприємство КП «Київтранспарксервіс» створене згідно з рішенням Київради від 15.03.2007 N 261/922 “Про створення комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) “Київтранспарксервіс”.

За період існування з 2007 року завдяки запозиченому європейському досвіду КП «Київтранспарксервіс» створило і розвинуло декілька успішних направлень в своїй діяльності. В січні 2008 року були розроблені та запроваджені перші абонементні талони на паркування. В квітні 2008 року стартував проект «Мобільне паркування», який і зараз дає можливість водіям сплачувати за паркування за допомогою мобільних телефонів. В жовтні 2008 року була введена автоматизована система сплати за паркування: на Бессарабській площі встановлений перший паркомат. Сьогодні у м. Києві їх налічується 87, більшість знаходиться в центрі міста. В майбутньому планується облаштувати всі паркувальні майданчики паркоматами. Перехід на безготівковий розрахунок за послуги паркування є невід’ємною складовою європейської культури паркування.

На сьогоднішній день відповідною службою комунального підприємства надаються послуги з евакуації. Диспетчерська служба та водії-професіонали з великим досвідом роботи на евакуаторах різних типів оперативно відреагують на замовлення та виїзд евакуатора на місце призначення.

Основними видами діяльності підприємства є організація паркувальних майданчиків, подальше введення в дію автоматизованої системи сплати за паркування, виконання робіт з проектування та будівництва наземно-підземних паркінгів.

Крім того, на паркувальних майданчиках комунального підприємства працюють контролери, що надають роз’яснення водіям шодо правил паркування в м. Києві. Систематично організовується навчання персоналу, що обслуговує паркувальні майданчики, для підвищення кваліфікації.

Комунальним підприємством постійно вивчається досвід європейських країн щодо впровадження інноваційних технологій в систему паркування та планується і надалі застосовувати новітні технології в організації паркувальної діяльності, а також в будівництві паркінгів.


*дані інфографіки станом на 10 жовтня 2016 року

Комунальне підприємство «Київтранспарксервіс», згідно з рішенням Київської міської ради від 26.06.2007 № 930/1591 «Про вдосконалення паркування автотранспорту в м. Києві», визначене єдиним оператором з паркування транспортних засобів та стягнення збору за місця для паркування транспортних засобів.

Статут підприємства регулює статус підприємства, його мету та завдання роботи, а також правові відносини у ньому.

Перелік паркувальних майданчиків та площ земельних ділянок, закріплених за комунальним підприємством «Київтранспарксервіс» для забезпечення виробничої діяльності з паркування транспортних засобів, затверджений додатком 5 до рішення Київської міської ради від 23.06.2011 № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві». І виключно ці паркувальні майданчики є підконтрольними підприємству.

Інформація про грошові надходження з кожного паркувального майданчика та витрати знаходиться на ресурсі КМДА, геопорталі Інформаційно-аналітична система «МАЙНО»: https://re.kievcity.gov.ua.

КОНТАКТИ:

Фактична адреса: 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 67, корп. 10
0-800-300-516

Зворотній зв'язок: