Про Київтранспарксервіс

Комунальне підприємство КП «Київтранспарксервіс» створене згідно з рішенням Київради від 15.03.2007 N 261/922 “Про створення комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) “Київтранспарксервіс”. 

Основними видами діяльності підприємства є організація паркувальних майданчиків, подальше введення в дію автоматизованої системи сплати за паркування, виконання робіт з проектування та будівництва наземно-підземних паркінгів.

Комунальним підприємством постійно вивчається досвід європейських країн щодо впровадження інноваційних технологій в систему паркування та планується і надалі застосовувати новітні технології в організації паркувальної діяльності, а також в будівництві паркінгів.

Комунальне підприємство «Київтранспарксервіс», згідно з рішенням Київської міської ради від 26.06.2007 № 930/1591 «Про вдосконалення паркування автотранспорту в м. Києві», визначене єдиним оператором з паркування транспортних засобів та стягнення збору за місця для паркування транспортних засобів.

Статут підприємства регулює статус підприємства, його мету та завдання роботи, а також правові відносини у ньому.

Перелік паркувальних майданчиків та площ земельних ділянок, закріплених за комунальним підприємством «Київтранспарксервіс» для забезпечення виробничої діяльності з паркування транспортних засобів, затверджений додатком 5 до рішення Київської міської ради від 23.06.2011 № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві». І виключно ці паркувальні майданчики є підконтрольними підприємству.

За період існування з 2007 року, завдяки запозиченому європейському досвіду КП «Київтранспарксервіс», створило і розвинуло декілька успішних направлень в своїй діяльності. В січні 2008 року були розроблені та запроваджені перші абонементні талони на паркування. В квітні 2008 року стартував проект «Мобільне паркування». В жовтні 2008 року була введена автоматизована система сплати за паркування: на Бессарабській площі встановлений перший паркомат. Сьогодні у м. Києві їх налічується 36, більшість знаходиться в центрі міста. 

На 01 лютого 2019 ркоу КП «Київтранспарксервіс» це - 49 611 машино-місць на 1 019 паркувальних майданчиках, 36 паркоматів, 6 евакуаторів та 138 працівників.

За 2018 рік спеціалістами КП відкрито та облаштовано 23 паркувальних майданчика на 1 485 паркувальних місць, оновлено 12 130 кв. м. дорожньої розмітки європейської якості, яка з’явилась на вулицях Києва вперше.

Одним з головних досягнень підприємства в 2018 році є інвентаризація паркувального простору столиці. Завдяки цьому на розгляд депутатів КМР підготовлено відповідний пакет документів. А 29 листопада 2018 року на пленарному засіданні VII сесії КМР VIII скликання депутати підтримали внесення змін до таблиці № 1 додатка № 5 до рішення КМР від 23.06.2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві».

В результаті паркувальний простір столиці збільшився на 9 606 машино-місць на 130  майданчиках. Окрім цього було прийнято рішення про введення 7 перехоплюючих майданчиків та 4 штрафмайданчиків.

В результаті проведеної інвентаризації спеціалісти КП обстежили 464 500 кв. м. проїжджої частини вулиць, паркувальних кишень, прилеглих територій та 700 спеціально обладнаних майданчиків для нічного паркування. Ці ділянки перевірені на відповідність до державних будівельних норм, правил дорожнього руху та вимогам земельного кодексу.

В грудні 2018 року на кошти Громадського бюджету було встановлено 6 велоперехоплюючих паркінгів біля станцій Київського метрополітену «Теремки», «Виставковий центр», «Васильківська», «Либідська», «Почайна» та «Мінська». На сьогодні монтаж конструкцій завершено і паркінги можуть використовуватись за призначенням. Кожна локація має захисне накриття і розрахована на одночасне розміщення в ній до 10 велосипедів. Користування велопаркінгом безкоштовне.

В 2018 році запущено пілотний проект по реалізації паркувальних майданчиків через аукціон через PROZORRO.SALE, де на відкритих торгах кожен бажаючий може поборотись за право на експлуатацію майданчика.

Переваги проекту - додаткові надходження до бюджету, належний благоустрій територій, відкритість та прозорість діяльності підприємства, удосконалення системи паркування. Експеримент приніс додаткові грошові надходження майже 1 млн грн.

До того ж в 2018 року впроваджено онлайн продажі паркувальних талонів через систему «ГІОЦ», відкрито 230 точок з продажу талонів на паркування, розроблена та наповнена карта паркувальних майданчиків системи «Майно», запрацювала «гаряча» лінія з виявлення нелегальних паркувальників, впроваджено активний відділ продажу талонів на паркування, здійснено щоденні рейди з виявлення нелегальних контролерів.

На сьогоднішній день відповідною службою комунального підприємства надаються послуги з евакуації. Диспетчерська служба та водії-професіонали з великим досвідом роботи на евакуаторах різних типів оперативно відреагують на замовлення та виїзд евакуатора на місце призначення. 

КП "Київтранспарксервіс" надає послуги по перевезенню легкових автомобілів та вантажів різного роду (вага до 3 тон, довжина 4,0 м та ширина 2,0 м) у місті Києві. Транспортування здійснюється за допомогою крану з маніпулятором.

Телефони для зв'язку з диспетчерами: +38044-361 51 11, +38067 216 48 31, Години роботи: з 8.30 - 19.00

КОНТАКТИ:

Фактична адреса: 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 67, корп. 10
0-800-300-516

Зворотній зв'язок: