Про Київтранспарксервіс

Комунальне підприємство КП «Київтранспарксервіс» створене згідно з рішенням Київради від 15.03.2007 N 261/922 “Про створення комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) “Київтранспарксервіс”. 

За період існування з 2007 року завдяки запозиченому європейському досвіду КП «Київтранспарксервіс» створило і розвинуло декілька успішних направлень в своїй діяльності. В січні 2008 року були розроблені та запроваджені перші абонементні талони на паркування. В квітні 2008 року стартував проект «Мобільне паркування», який і зараз дає можливість водіям сплачувати за паркування за допомогою мобільних телефонів. В жовтні 2008 року була введена автоматизована система сплати за паркування: на Бессарабській площі встановлений перший паркомат. Сьогодні у м. Києві їх налічується 38, більшість знаходиться в центрі міста. В майбутньому планується облаштувати всі паркувальні майданчики паркоматами. Перехід на безготівковий розрахунок за послуги паркування є невід’ємною складовою європейської культури паркування.

Основними видами діяльності підприємства є організація паркувальних майданчиків, подальше введення в дію автоматизованої системи сплати за паркування, виконання робіт з проектування та будівництва наземно-підземних паркінгів.

Комунальним підприємством постійно вивчається досвід європейських країн щодо впровадження інноваційних технологій в систему паркування та планується і надалі застосовувати новітні технології в організації паркувальної діяльності, а також в будівництві паркінгів.

Комунальне підприємство «Київтранспарксервіс», згідно з рішенням Київської міської ради від 26.06.2007 № 930/1591 «Про вдосконалення паркування автотранспорту в м. Києві», визначене єдиним оператором з паркування транспортних засобів та стягнення збору за місця для паркування транспортних засобів.

Статут підприємства регулює статус підприємства, його мету та завдання роботи, а також правові відносини у ньому.

Перелік паркувальних майданчиків та площ земельних ділянок, закріплених за комунальним підприємством «Київтранспарксервіс» для забезпечення виробничої діяльності з паркування транспортних засобів, затверджений додатком 5 до рішення Київської міської ради від 23.06.2011 № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві». І виключно ці паркувальні майданчики є підконтрольними підприємству.

Інформація про грошові надходження з кожного паркувального майданчика та витрати знаходиться на ресурсі КМДА, геопорталі Інформаційно-аналітична система «МАЙНО»: https://re.kievcity.gov.ua.
На сьогоднішній день відповідною службою комунального підприємства надаються послуги з евакуації. Диспетчерська служба та водії-професіонали з великим досвідом роботи на евакуаторах різних типів оперативно відреагують на замовлення та виїзд евакуатора на місце призначення. 

КП "Київтранспарксервіс" надає послуги по перевезенню легкових автомобілів та вантажів різного роду (вага до 3 тон, довжина 4,0 м та ширина 2,0 м) у місті Києві. Транспортування здійснюється за допомогою крану з маніпулятором.

Телефони для зв'язку з диспетчерами: +38044-361 51 11, +38067 216 48 31, Години роботи: з 8.30 - 19.00

КОНТАКТИ:

Фактична адреса: 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 67, корп. 10
0-800-300-516

Зворотній зв'язок: