Артем Шамрай: «Ви не просто паркувальники. Ви армія захисту Столичного громадського простору і за умови сумлінної праці зможете цим пишатись»

Сьогодні в колонній залі КМДА відбулась зустріч з трудовим колективом КП «Київтранспарксервіс» директора комунального підприємства Артема Шамрая та заступника голови КМДА Іллі Сагайдака.

«Сенс нашого підрозділу – це захищати нашу столицю від неправильно припаркованих авто, авто, які припарковані на пішохідних зонах, від водіїв, які  недобросовісно відносяться до інших. Громада міста ставить перед нами завдання, котрі ми, крок за кроком, доб’ємось. Основні позиції, які паркувальники повинні дотримуватись чітко прописані в наших правилах. Ми надаємо мешканцям та гостям Києва сервіс, який повинен бути на найвищому рівні! Водій, який сплачує за парковку, хоче отримати від вас допомогу, а ви повинні дати йому законне документальне підтвердження за сплату своєї праці» – наголосив Артем Шамрай.

Представникам ЗМІ та колективу комунального підприємства ще раз було наголошено про обов’язковість надання фіскального чеку та паркувального талону (як саме виглядають ці документи було показано окремо) кожному клієнту паркувальних майданчиків Столиці. «Наші клієнти-автоводії обов’язково звикнуть користуватись окрім паркоматів ще й сервісом мобільного паркування, який ми доопрацюємо та презентуємо разом з Департаментом транспортної інфраструктури найближчим часом», – зазначив А.Шамрай.

Заступник КМДА Ілля Сагайдак також зазначив, що з сьогоднішнього дня в Києві будуть працювати люди, котрі перевірятимуть наявність видачі паркувального чеку. Також він зазначив, що місто багато очікує від нового керівника комунального підприємства «Київтранспарксервіс».

КОНТАКТИ:

Фактична адреса: 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 67, корп. 10
0-800-300-516

Зворотній зв'язок: