До уваги підприємців, працюючих на території «Гідропарку» та на Трухановому острові

До уваги підприємців, працюючих на території рекреаційної зони «Гідропарк» (острови Венеціанський та Долобецький) та на Трухановому острові!

Просимо вас до 25.07.2016 року надати перелік автомобілів, які здійснюють виробничу діяльність на вашому підприємстві. Інформація приймається в електронному вигляді (формат Excel) у форматі, викладеному у таблиці нижче. Наша адреса: office@ktps.kiev.ua.

№ з/п

ПІБ або назва організації

Марка транспортного засобу

Держ. номер транспортного засобу

№ мобільного

телефону,

E-mail

В разі ненадання зазначеної інформації транспортні засоби, які здійснюють виробничу діяльність на вашому підприємстві, не зможуть заїхати на територію ПКтВ «Гідропарк» та на Труханів острів.

Дякуємо за розуміння.

На виконання розпорядження виконавчого органу Київської міської ради Київської міської державної адміністрації від 08.05.2013 № 681 «Про деякі питання щодо в’їзду транспортних засобів на територію об’єктів благоустрою зеленого господарства» (із змінами та доповненнями) та наказу Департаменту транспортної інфраструктури від 15.05.2013 № Н-69 на КП «Київтранспарксервіс» покладено завдання по організації заїзду на територію ПКтВ «Гідропарк» (острови Венеціанський та Долобецький) та Труханів острів транспортних засобів фізичних та юридичних осіб, які в установленому законодавством порядку здійснюють свою діяльність на території ПКтВ «Гідропарк» (острови Венеціанський та Долобецький) та Трухановому острові.

КОНТАКТИ:

Фактична адреса: 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 67, корп. 10
0-800-300-516

Зворотній зв'язок: