Хто має право безкоштовного користування парковками?

До нашого відділу звернень та на «гарячу» телефонну лінію за останні тижні надійшло багато питань щодо пільг на паркувальних майданчиках столиці.

Звертаємо увагу на цю важливу тему.

На паркувальних майданчиках КП «Київтранспарксервіс»  здійснюється   резервування 10 відсотків  машиномісць від їх загальної кількості для  паркування транспортних засобів, які перевозять інвалідів. Ці зони позначаються відповідними розмітками або іншими інформаційними покажчиками. Паркування будь-яких інших транспортних засобах в цих місцях заборонено.

Відповідно до ч.6 статті 30 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», власники спеціально обладнаних чи відведених майданчиків для паркування забезпечують виділення та облаштування в межах майданчиків місць для безоплатного паркування легкових автомобілів, якими керують інваліди з ураженням опорно-рухового апарату, члени їхніх сімей, яким відповідно до порядку забезпечення інвалідів автомобілями передано право керування автомобілем, та законні представники недієздатних інвалідів або дітей-інвалідів, які перевозять інвалідів (дітей-інвалідів) з ураженням опорно-рухового апарату, а також для безоплатного паркування транспортних засобів, що належать підприємствам, установам, організаціям громадських організацій інвалідів та сфери соціального захисту населення і перевозять інвалідів (дітей-інвалідів) з ураженням опорно-рухового апарату.

Відповідно до п.4 Порядку надання пільг інвалідам документом, що посвідчує право на безоплатне паркування транспортного засобу, є пенсійне посвідчення або посвідчення отримувача державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії, які містять запис про інвалідність у зв'язку з ураженням опорно-рухового апарату.

Ці і тільки ці пільгові категорії громадян мають право користуватись парковками безоплатно. Ніякі інші посвідчення, «корочки» та документи на наших майданчиках не діють і іїх власники повинні користуватись парковками на загальних засадах.

Інформація про всі можливі способи оплати послуг паркування, абонементи та інше розташована на нашому сайті за посиланням http://parkservis.kiev.ua/pay.

Приємної та комфортної всім парковки.

КОНТАКТИ:

Фактична адреса: 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 67, корп. 10
0-800-300-516

Зворотній зв'язок: