Конкурс дитячого малюнку

Друзі! Ми оголошуємо конкурс для юних художників. Призи отримає вся родина!

Як часто ви берете дітей з собою чи то по справах, чи просто покататися на автомобілі? Вони бачать ваші водійські вміння, але, нажаль, іноді стають свідками неприємних конфліктів на парковці: ви не змогли знайти вільного місця на майданчику чи навіть вступили в словесну перепалку через останнє місце на парковці. Чи запам’ятовують це діти? Звичайно.

КП «Київтранспарксервiс» намагається зробити якнайбільше для вдосконалення сфери паркування у Києві, та щоб наші маленькі майбутні водії бачили гарний приклад.

Конкурс малюнків «Тато, я навчу тебе паркуватись!» створено для того, щоб батьки побачили, як вони виглядають у очах дітей і знали, що у будь-якій ситуації взірцем є саме вони. Добрий приклад кращий за сто слів!)

Переможець конкурсу отримає гру «Парковка», а його тато або мама - місячний абонемент на паркування! Друге та третє конкурсне місце також не залишаться без уваги – ми підготували декілька сюрпризів.

Що малювати?

Розкажіть дитині про правила дорожнього руху, де можна ставити машину на вулиці, якими знаками позначається парковка, яка повинна бути розмітка на дорозі і як виглядає контролер-паркувальник.

Призи переможцям

Призи отримають, як батьки, так і маленькі художники. Переможець - гру «Парковка», а його тато або мама - місячний абонемент на паркування. Але друге та третє місце також не залишаться без уваги!

Як взяти участь?
Конкурсантом може бути будь-який юний художник у віці до 12 років.

Відсканований малюнок і фотографію художника надсилайте вже зараз на адресу press@ktps.kiev.ua. Або поштою: 04073, м. Київ, вул. Копилівська, б. 67, корп. 10.
В темі листа або на конверті напишіть: НА КОНКУРС.

Як перемогти?

Всі малюнки, що надійшли на нашу адресу, будуть розміщені 19 серпня у фотоальбомі «Тато, я навчу тебе паркуватись!» на сторінці в Фейсбук КП «Київтранспарксервіс».

Переможуть ті роботи, які зберуть найбільшу кількість «лайків». Оголошення переможця - 30 вересня 2016 року.

І це ще не все!

Конкурсна комісія відбере 12 малюнків, які будуть включені в календар КП на 2017 р. Календарі ми надішлемо цим 12 авторам, та весь майбутній рік малюнок дитини буде прикрашати ваше робоче місце.

Все у ваших руках! Розкажіть про наш конкурс своїм друзям, надсилайте малюнки ваших дітей та голосуйте!

Вдячні за репост)

КОНТАКТИ:

Фактична адреса: 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 67, корп. 10
0-800-300-516

Зворотній зв'язок: