Труханів острів

   На підставі розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 08 травня 2013 року № 681 «Про деякі питання щодо в’їзду транспортних засобів на територію об’єктів благоустрою зеленого господарства» зі змінами (розпорядження від 17.07.2015 № 703, від 07.12.2015 № 1186) з метою створення належних умов для відпочинку киян та гостей міста, впорядкування руху автотранспорту на Трухановому острові встановлені такі правила:

 

          1. Заїзд на територію Труханова острову відбувається на підставі інформації електронної бази даних транспортних засобів, яким надається право заїзду, виїзду та переміщення по території Труханова острова.

 

   Електронна база даних транспортних засобів, яким надається право заїзду, виїзду та переміщення по території Труханова острова формується на підставі заяв від фізичних та юридичних осіб в межах квот, які встановлює та надає КП «Київміськрозвиток» на підставі документів, що підтверджують право знаходження на території острова  (наявність реєстрації на Трухановому острові право користування земельною ділянкою, договір оренди земельної ділянки чи майна тощо).

 

   На час проведення масових культурних чи спортивних заходів за заявами фізичних чи юридичних осіб, при наявності дозволу на проведення заходу, формується перелік автотранспортних засобів та вноситься в тимчасову базу даних, на час проведення заходу, за списком номерів автотранспортних засобів, наданих до заяви з подальшим їх вилученням.

 

   Заяви з відповідними додатками подаються до КП «Київтранспарксервіс».

 

   В обов’язковому порядку у заявах вказується номер транспортного засобу та мобільний телефон його власника для надсилання СМС повідомлення з попередженням. Інформація про мобільний номер телефону розповсюдженню не підлягає.

 

          2. Контроль в’їзду транспортних засобів на Трухановому острові здійснюється з 7.00 до 22.00 щоденно. Автотранспортні засоби постачальників матеріалів, продуктів споживання та послуг мають право на проїзд в період відсутності обмеження руху з 22.00 до 7.00. Контроль швидкості здійснюється цілодобово.

 

          Для забезпечення проїзду аварійних служб або в разі помилок в роботі системи розпізнавання номерів, на базі ЦОД в період з 7.00 до 22.00 знаходиться диспетчер, підпорядкований КП «Київтранспарксервіс», який має можливість відкривати обмежувальні пристрої віддалено та спілкуватись через селектор. Також в його функції входить формування бази даних транспортних засобів, яким надається право заїзду, виїзду та переміщення по території Труханова острова та вилучення номерів транспортних засобів з бази даних на підставі списків порушників ПДР від КП «Інформатика».

   Електронна база даних номерів транспортних засобів корегується щотижня з метою вилучення з бази порушників правил дорожнього руху.

 

           3. Опрацювання бази даних порушників ПДР проводиться КП «Інформатика» щотижня, після чого номери машин вилучаються диспетчером КП «Київтранспарксервіс» з електронної бази в наступному порядку:

- Після встановлення факту порушення в перший та другий раз інформація надається диспетчеру для попереджувального СМС повідомлення на телефон порушника.

- При третьому порушенні право транспортного засобу на пересування по території Труханового острову обмежується на термін до 1 (одного) року.

КОНТАКТИ:

Фактична адреса: 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 67, корп. 10
0-800-300-516

Зворотній зв'язок: