Виведення паркувальних майданчиків з тіні триває

Черговим кроком у роботі з легалізації парковок стала зустріч керівництва КП з представниками одного з найбільших столичних кооперативів по вул. Оноре де Бальзака (налічує 14 стоянок) - Асоціацією "Деснянський автомобіліст".

14 лютого перший заступник директора Микола Білосвіт особисто виїжджав на майданчики, а сьогодні представники кооперативу завітали до нас в офіс.

Вже цієї п’ятниці відбудеться укладання договорів щодо здійснення діяльності на паркувальних майданчиках і наші контрагенти запрацюють у правовому полі.

Також під час зустрічі було створено робочу групу під головуванням заступника директора з розвитку Ігоря Сільченка. Відтепер спільна робота над законопроектом 5364 (про регулювання сфери паркування в Україні) буде проводитись безпосередньо з користувачами паркувального простору.

Легалізація паркувальних майданчиків і збільшення фінансових потоків до міського бюджету є нашими першочерговими задачами. Працюємо далі.

З переліком майданчиків, які досі працюють без дозвільного пакету документів, можна ознайомитись за лінком: http://parkservis.kiev.ua/services/perelik-perspektyvnyh-maydanchykiv.

КОНТАКТИ:

Фактична адреса (адреса для листування): 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 67, корп. 10
0-800-300-516

Зворотній зв'язок: