Запуск нового мобільного додатку Kyiv Parking App

Тепер сплачувати за послуги паркування можна ще швидше та зручніше!

Крокувати назустріч новим розробкам - справжнє задоволення. Тому наше підприємство 9 грудня відвідало офіційний запуск нового мобільного додатку Kyiv Parking App.

Наразі це нововведення немає аналогів в Україні і повністю відповідає концепції переходу в безготівковий спосіб оплати за паркування.

Створений компанією Mastercard у партнерстві з LeoGaming, цей сервіс інтегровано платформою цифрових гаманців Masterpass для онлайн-оплати паркування на парковках КП «Київтранспарксервіс» з мобільного в один клік.

Вже сьогодні Kyiv Parking App дозволяє оплатити паркування на 219 парковках, а до кінця грудня цього року 87 паркоматів будуть оснащені QR-кодами на базі додатку і допоможуть швидко знайти поточну парковку.

Все геніальне – просто!

Реєструтесь, відшукуйте потрібний майданчик на мапі додатку (або відскануйте QR-код на паркоматі), сплачуйте за допомогою Masterpass онлайн в один клік, не тримаючи платіжну картку в руках.

Після оплати до вас надійде смс-повідомлення з номером авто та інформацією про тривалість паркування, і за бажанням історія оплат. Ось так - легко і швидко!

Ми вітаємо столицю з новою можливістю економити свій час на оплаті, забути про готівку і незручності!

Паркуйся вільно, живи мобільно! 

КОНТАКТИ:

Фактична адреса (адреса для листування): 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 67, корп. 10
0-800-300-516

Зворотній зв'язок: