Мобільне паркування

Комунальне підприємство «Київтранспарксервіс» застосовує тарифи на послуги з паркування транспортних засобів, встановлені розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 14 травня 2013 року № 694 «Про встановлення тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів, які надаються Комунальним підприємством «Київтранспарксервіс».
 

Територіальна зона платного паркування

Межі територіальних зон платного паркування

Тариф,
грн. за 1 місце за 1 годину
(у т. ч. з урахуванням податків та зборів)

I

У межах вулиць та площ:

- Європейська площа; - вул. Трьохсвятительська; - вул. Михайлівська; - вул. Велика Житомирська; - вул. Володимирська; - вул. Льва Толстого; - площа Льва Толстого; - вул. Червоноармійська; - вул. Саксаганського; - вул. Еспланадна; - вул. Бассейна; - вул. Шовковична; - вул. Михайла Грушевського до Європейської площі

10,00

II

Поза межами І територіальної зони у межах вулиць та площ:

- вул. Набережно-Хрещатицька; - вул. Ярославська; - пров. Ярославський; - вул. Нижній Вал; - вул. Глибочицька; - вул. Артема; - вул. Мельникова; - вул. Олени Теліги; - вул. Довженка; - вул. Індустріальна;    - бульв. Чоколівський; - просп. Червонозоряний; - Московська площа; - бульв. Дружби народів; - Набережне шоссе; - вул. Набережно-Хрещатицька

7,00

III

Вулиці м. Києва від меж        

II територіальної зони до меж  м. Києва

5,00

Карта паркувальних зон:

SMS-ПАРКУВАННЯ

SMS-паркування дозволяє використовувати для оплати паркування звичайні мобільні телефони (навіть кнопкові) та підтримується двома системами «мобільного паркування»: 516 та UNIP.

Для оплати паркування в цих системах використовується електронний паркувальний рахунок.

Для відкриття та поповнення електронного паркувального рахунку користувач має зареєструватись у відповідній системі «мобільного паркування» на веб-сайті unip.com.ua.

Для початку паркування користувач відправляє на короткі телефонні номери 516 (для системи 516) або 9393 (для системи UNIP) SMS-повідомлення з номером паркувального майданчику та реєстраційним номером автомобілю.

Сплата за паркування починає відраховується з електронного паркувального рахунку користувача автоматично з моменту початку паркування.

Одразу знімається за 30 хвилин паркування, у подальшому – щохвилинно. Для закінчення паркування користувач відправляє відповідне SMS-повідомлення на номер 516 або 9393. При цьому відрахування коштів з електронного рахунку припиняється.

Короткі телефонні номери 516 та 9393 є єдиним для всіх операторів мобільного зв’язку, які надають послуги у місті Києві. SMS-повідомлення на вищезазначені номери платні відповідно до тарифів операторів мобільного зв’язку.МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ

Київ Цифровий

Мобільний додаток «Київ Цифровий» надає можливість оплати паркування на мережі відведених паркувальних майданчиків. 

Для того, щоб розпочати паркування, потрібно: зайти в меню «Погодинне паркування», вказати номер автівки (паркувальний майданчик визначиться за геолокацією, також працює функція самостійного вибору зі списку), натиснути «Почати паркування». Після цього застосунок починає рахувати час, проведений на майданчику. Щоб завершити паркування, потрібно натиснути «Завершити паркування». 

Користувач самостійно завершує паркування в застосунку. Якщо паркування не завершено до 22:00, додаток надішле нагадування про незавершену сесію. 

Оплата за послуги паркування нараховується за першу годину, далі — за кожні пів години. Списання коштів здійснюється автоматично, коли загальна сума за погодинне паркування сягає 100 гривень. Якщо сума менша, то оплата списується 1 числа наступного місяця.

Користувач може додати кілька номерів автомобілів в застосунок. Перед початком паркування потрібно вибрати неохідний з них в меню погодинного паркування.

Користувач може додати гаманець Masterpass. Оплата за паркування списується автоматично з прив’язаної картки. Паркування можна оплатити карткою, Apple Pay чи Google Pay.

Додаткові сервіси: 

  • За допомогою додатку можливо придбати паркувальний абонемент та перевіряти термін його дії. 
  • «Київ Цифровий» – єдиний сервіс в Україні, що дозволяє повернути евакуйовану автівку зі штрафмайданчика без черг. Якщо авто евакуюють, водій отримає сповіщення з адресою штрафмайданчика та інструкцією для повернення транспортного засобу. Усі необхідні документи можна завантажити у застосунок.

App Store: https://apps.apple.com/ua/app/київ-цифровий/id1534007479
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kyivdigital

Контакти технічної підтримки: support@kyiv.digital 


UNIP

Мобільний додаток UNIP дозволяє використовувати смартфони, планшети та інші сучасні термінали мобільного зв’язку, які працюють на операційних системах IoS та Android, в системі «мобільного паркування» UNIP.

Додаток завантажуються з відповідних інтернет-ресурсів. Для паркування користувач вибирає в мобільному догадку з електронної мапи паркувального простору міста Києва необхідний паркувальний майданчик або вводить його номер.

Алгоритм початку та закінчення паркування, а також його оплати, аналогічний SMS-паркуванню в системі UNIP, тільки здійснюється шляхом натискання відповідних клавіш в мобільному додатку.

App Store: https://apps.apple.com/us/app/unip-simply-park-and-enjoy/id1160778590
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=biz.unip.unip

Контакти технічної підтримки: support@unip.biz


Parking UA

Мобільний додаток ParkingUA є розвитком мобільного додатку KyivParkingApp, працює на телефонах з операційними системами IoS та Android та завантажується з відповідних інтернет-ресурсів.

Є сервісом передплаченого паркування.

Для паркування користувач вибирає з електронної мапи паркувального простору міста Києва необхідний паркувальний майданчик, потрібну кількість годин паркування та вводить дані своєї платіжної картки.

Оплата паркування здійснюється на початку паркування шляхом переказу коштів за вибрану користувачем кількість годин паркування з карткового рахунку користувача за допомогою сервісу MasterPass.

App Store: https://apps.apple.com/us/app/parking-ua/id1166894601
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.parkingapp.android

Контакти технічної підтримки: kyivcityparking@gmail.com


Privat24

  

ПриватБанком дороблений сервіс мобільного додатку Privat24 з метою надання  користувачеві можливості з його використанням здійснювати передоплату паркування.

При цьому користувач на електронній мапі додатку визначає паркувальний майданчик та вибирає необхідний час паркування.

Оплата паркування за вибраний обсяг часу здійснюється з банківського рахунку користувача.

Мінімальна кількість часу паркування – 1 година, у подальшому користувач може вибирати потрібний час з кроком 15 хвилин.

На сьогодні послуга доступна тільки клієнтам ПриватБанку.

App Store: https://apps.apple.com/us/app/privat24/id326277589
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.privatbank.ap24

Контакти технічної підтримки: vladislav.pavlenko@privatbank.ua

КОНТАКТИ:

Фактична адреса (адреса для листування): 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 67, корп. 10
0-800-300-516

Зворотній зв'язок: