Мобільне паркування

Комунальне підприємство «Київтранспарксервіс» застосовує тарифи на послуги з паркування транспортних засобів, встановлені розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 14 травня 2013 року № 694 «Про встановлення тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів, які надаються Комунальним підприємством «Київтранспарксервіс».
 

Територіальна зона платного паркування

Межі територіальних зон платного паркування

Тариф,
грн. за 1 місце за 1 годину
(у т. ч. з урахуванням податків та зборів)

I

У межах вулиць та площ:

- Європейська площа; - вул. Трьохсвятительська; - вул. Михайлівська; - вул. Велика Житомирська; - вул. Володимирська; - вул. Льва Толстого; - площа Льва Толстого; - вул. Червоноармійська; - вул. Саксаганського; - вул. Еспланадна; - вул. Бассейна; - вул. Шовковична; - вул. Михайла Грушевського до Європейської площі

10,00

II

Поза межами І територіальної зони у межах вулиць та площ:

- вул. Набережно-Хрещатицька; - вул. Ярославська; - пров. Ярославський; - вул. Нижній Вал; - вул. Глибочицька; - вул. Артема; - вул. Мельникова; - вул. Олени Теліги; - вул. Довженка; - вул. Індустріальна;    - бульв. Чоколівський; - просп. Червонозоряний; - Московська площа; - бульв. Дружби народів; - Набережне шоссе; - вул. Набережно-Хрещатицька

7,00

III

Вулиці м. Києва від меж        

II територіальної зони до меж  м. Києва

5,00

 

Паркування з послугою ТелеПарк

    

Для користування послугою достатньо звичайного кнопкового телефону.

Не потрібно відкриття додаткових електронних рахунків та підключення телефону до мережі Інтернет

Послуга "ТелеПарк" надається абонентам передплачуваного мобільного зв’язку операторів Vodafone та Kyivstar, які мають можливість використовувати для оплати паркування свої електронні рахунки у вищезгаданих операторів.

Для початку користування послугою необхідно провести одноразову реєстрацію мобільного номера телефону та реєстраційного номера автомобіля шляхом надіслання на єдиний короткий номер 849 з будь-якого мобільного телефону повідомлення із реєстраційним номером автомобіля.

Оплата паркування проводиться шляхом безкоштовної відправки на короткий номер 849 коду з числовим номером паркувального майданчику (наприклад, *849*9999#), що дозволяє сплатити за 1 годину паркування відповідно до тарифної зони паркувального майданчика. Номер паркувального майданчика розташовано на дорожніх знаках. В текст повідомлення треба ввести тільки цифри, без літери А.

Для продовження паркування ще на одну годину достатньо повторити відправку коду.

Контакти технічної підтримки: k.guliaiev@telecard.solutions

SMS-паркування з 516 та UNIP

SMS-паркування дозволяє використовувати для оплати паркування звичайні мобільні телефони (навіть кнопкові) та підтримується двома системами «мобільного паркування»: 516 та UNIP.

Для оплати паркування в цих системах використовується електронний паркувальний рахунок.

Для відкриття та поповнення електронного паркувального рахунку користувач має зареєструватись у відповідній системі «мобільного паркування» за допомогою:

- скретч-карток поповнення «Мобільне паркування», якя можна придбати у нас в офісі 

Cтартовий пакет для "Мобільного паркування"

  55

Скретч-картки для "Мобільного паркування"

50 та 100

- на веб-сайті 516.com.ua;

- на веб-сайті unip.com.ua.

Як відкрити та/або поповнити Ваш паркувальний рахунок?

  1. Для початку користування відкрийте свій електронний паркувальний рахунок. Для цього придбайте скретч-картку «Мобільне паркування».
  2. Після розкриття скретч-картки зітріть захисне покриття, під яким ви знайдете код поповнення.
  3. Відправте код поповнення (без пропусків, дефісів або інших символів) на номер 516 або увійдіть у Ваш обліковий запис через веб-сайт «Мобільне паркування» і введіть код поповнення.
  4. У відповідь Ви отримаєте SMS-повідомлення із зазначенням суми, на яку було поповнено Ваш рахунок. Якщо Ви увійдете у Ваш обліковий запис через веб-сайт «Мобільне паркування» (www.516.com.ua), Ви зможете переглянути історію всіх Ваших платежів та використаних послуг.

Додаткові способи поповнення рахунку

  • Он-лайн платежі з використанням платіжних карт VISA, Mastercard/Eurocard.
  • Укладення договору щодо безготівкового перерахування коштів на рахунок КП «Київтранспарксервіс» для юридичних осіб.

Початок паркування
Для початку паркування відправте на номер 516 або 9393 SMS-повідомлення, у якому зазначено номер зони паркування (для міста Києва – А1, А2 чи А3) та номер автомобіля. Приклад: A1 AA0000AA 

* Номер паркувальної зони відображається на інформаційних табличках, що встановлені на паркувальних майданчиках (перед номером зони необхідно обов’язково поставити літеру А, що означає код міста Києва).
* Перевірте, щоб у номері автомобіля не було жодних пропусків.
* Якщо Ви вже здійснювали паркування цього ж самого автомобіля за допомогою послуги «Мобільне паркування», Вам необхідно відправити лише номер паркувальної зони.

У відповідь Ви отримаєте SMS-повідомлення з підтвердженням, що паркування Вашого автомобіля з номером AA0000AA розпочато в зоні паркування А1.

Завершення паркування

Для завершення паркування Вам достатньо відправити SMS-повідомлення з літерою С чи зателефонувати на номер 516 або 9393. У відповідь Ви отримаєте SMS-повідомлення або голосову відповідь з підтвердженням, що паркування закінчено, а також інформацією, скільки грошей витрачено на паркування.

Короткі телефонні номери 516 та 9393 є єдиним для всіх операторів мобільного зв’язку, які надають послуги у місті Києві.

SMS-повідомлення на вищезазначені номери платні відповідно до тарифів операторів мобільного зв’язку.

Контакти технічної підтримки: support@unip.biz


МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ

 

М-паркування 

 

Мобільний додаток М-паркування дозволяє використовувати смартфони, планшети та інші сучасні термінали мобільного зв’язку, які працюють на операційних системах IoS та Android, в системі «мобільного паркування» 516.

Додаток завантажується з відповідних інтернет-ресурсів.

Для паркування користувач вибирає в мобільному додадку з електронної мапи паркувального простору міста Києва необхідний паркувальний майданчик або номер паркувальної зони.

Алгоритм початку та закінчення паркування, а також його оплати, аналогічний SMS-паркуванню в системі 516, тільки здійснюється шляхом натискання відповідних клавіш в мобільному додатку.


UNIP

Мобільний додаток UNIP дозволяє використовувати смартфони, планшети та інші сучасні термінали мобільного зв’язку, які працюють на операційних системах IoS та Android, в системі «мобільного паркування» UNIP.

Додаток завантажуються з відповідних інтернет-ресурсів. Для паркування користувач вибирає в мобільному догадку з електронної мапи паркувального простору міста Києва необхідний паркувальний майданчик або вводить його номер.

Алгоритм початку та закінчення паркування, а також його оплати, аналогічний SMS-паркуванню в системі UNIP, тільки здійснюється шляхом натискання відповідних клавіш в мобільному додатку.

Контакти технічної підтримки: support@unip.biz


Parking UA

Мобільний додаток ParkingUA є розвитком мобільного додатку KyivParkingApp, працює на телефонах з операційними системами IoS та Android та завантажується з відповідних інтернет-ресурсів.

Є сервісом передплаченого паркування.

Для паркування користувач вибирає з електронної мапи паркувального простору міста Києва необхідний паркувальний майданчик, потрібну кількість годин паркування та вводить дані своєї платіжної картки.

Оплата паркування здійснюється на початку паркування шляхом переказу коштів за вибрану користувачем кількість годин паркування з карткового рахунку користувача за допомогою сервісу MasterPass.

Контакти технічної підтримки: kyivcityparking@gmail.com


Barking

Паркувальний майданчик вибирається користувачем на електронній мапі. 

Користувачеві надається 10 безкоштовних хвилин, щоб покинути паркувальний майданчик при відмові від паркування. В подальшому нарахування оплати здійснюється  щохвилинно.

Мобільний додаток Barking працює на пристроях з операційними системами IoS та Android, завантажується з відповідних інтернет-ресурсів.

Контакти технічної підтримки: sergei@barking.city


Privat24

  

ПриватБанком дороблений сервіс мобільного додатку Privat24 з метою надання  користувачеві можливості з його використанням здійснювати передоплату паркування.

При цьому користувач на електронній мапі додатку визначає паркувальний майданчик та вибирає необхідний час паркування.

Оплата паркування за вибраний обсяг часу здійснюється з банківського рахунку користувача.

Мінімальна кількість часу паркування – 1 година, у подальшому користувач може вибирати потрібний час з кроком 15 хвилин.

На сьогодні послуга доступна тільки клієнтам ПриватБанку.

Контакти технічної підтримки: vladislav.pavlenko@privatbank.ua

КОНТАКТИ:

Фактична адреса: 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 67, корп. 10
0-800-300-516

Зворотній зв'язок: