Нові контактні дані

В зв’язку з технічними неполадками, якщо є питання з приводу талонів телефонуйте за номером +380672242426
Дякую за увагу!

Контрагентам

Європа без віз
Оголошення!

З 01 червня 2017 року вводиться в дію посвідчення контролера паркування нового зразку з використанням QR коду. Раніше видані посвідчення підлягають вилученню та їх заміну на посвідчення нового зразку. Робота з посвідченням без QR коду заборонена.

Реєстр автотранспорту фізичних та юридичних осіб, які в установленому законодавством порядку здійснюють свою діяльність на території Труханового острову
Реєстр автотранспорту на Труханів острів
№ п/н База, організації, ПП, ФОП Марка автомобіля Державний номер Кількість перепусток
1 Громадська спілка "Труханів острів"     30+30
КП "Київтранспарксервіс" та Реанімаційний Пакет Реформ оголошує про набір контролерів служби паркування (паркувальників) для участі у проекті "Чесна парковка"

КП «Київтранспарксервіс» та Реанімаційний Пакет Реформ оголошує про набір контролерів служби паркування (паркувальників) для участі у проекті «Чесна парковка»

Про проект:

Проект «Чесна парковка» – це дослідницький проект групи громадських організацій та КП «Київтранспарксервіс», метою якого є впровадження громадських інструментів контролю за надходженнями в бюджет міста від оплати паркування.

До уваги членів профспілки!

24.04.2017 о 9.00 за адресою Контрактова площа 2 відбудуться позачергові збори первинної профспілкової організації КП «Київтранспарксервіс». Ініціативна група

Сторінки

КОНТАКТИ:

Фактична адреса: 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 67, корп. 10
0-800-300-516

Зворотній зв'язок: