Коктейлі Молотова проти реформи

Сьогодні о 02:32 ночі було підпалено офіс комунального підприємства “Київтранспарксервіс”. Невідомі зловмисники кинули у вікно другого поверху дві пляшки з запалювальною сумішшю – одна з них влучила у робочий кабінет. В результаті приміщенню було завдано чималої шкоди, знищено документи й техніку.

На щастя, пожежа не перекинулась на сусідні приміщення, її було швидко локалізовано й ліквідовано. Працівники Міністерства надзвичайних ситуацій констатували навмисний підпал будівлі. Наразі органами МВС вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за фактом злочину.

- Нові прозорі та законні правила у галузі паркування, які встановлюють Київська Міська Державна Адміністрація та наше підприємство, вочевидь, не всім до вподоби, – коментує директор КП “Київтранспарксервіс” Володимир Першин. – Багато хто з нечистих на руку підприємців, чиї статки виросли на корупційних зв’язках та правопорушеннях, хотіли б жити й працювати по-старому. Вони чинять активний опір реформам, не бажають розуміти, що до минулого нема вороття, тому вдаються до тиску та залякувань. Спроби використання адмінресурсу, нападки з боку окремих представників депутатського корпусу, “чорна” кампанія в ЗМІ, аж ось тепер – підпал нашого майна – ось їх брудний арсенал. Але їхні сподівання марні. Усі чесні та небайдужі кияни виступають на боці закону, правопорядку й здорового глузду. Тому разом ми зможемо перетворити наше місто на чисту, затишну, законослухняну європейську столицю. Купка злочинців не зможе нам у цьому завадити – а винні, я впевнений, найближчим часом будуть виявлені та понесуть справедливе покарання.

Рубрики: Новини.