Мобільне паркування

Послуга ТелеПарк

    

Для користування послугою достатньо звичайного кнопкового телефону.

Не потрібно відкриття додаткових електронних рахунків та підключення телефону до мережі Інтернет

Послуга "ТелеПарк" надається абонентам передплачуваного мобільного зв’язку операторів Vodafone та Kyivstar, які мають можливість використовувати для оплати паркування свої електронні рахунки у вищезгаданих операторів.

Для початку користування послугою необхідно провести одноразову реєстрацію мобільного номера телефону та реєстраційного номера автомобіля шляхом надіслання на єдиний короткий номер 849 з будь-якого мобільного телефону SMS-повідомлення із реєстраційним номером автомобіля.

Оплата паркування проводиться шляхом безкоштовної відправки на короткий номер 849 коду з числовим номером паркувального майданчику (наприклад, *849*9999#), що дозволяє сплатити за 1 годину паркування відповідно до тарифної зони паркувального майданчика.

Для продовження паркування ще на одну годину достатньо повторити відправку коду.

Контакти технічної підтримки: k.guliaiev@telecard.solutions

 SMS-паркування  

SMS-паркування дозволяє використовувати для оплати паркування звичайні мобільні телефони (навіть кнопкові) та підтримується двома системами «мобільного паркування»: 516 та UNIP.

Для оплати паркування в цих системах використовується електронний паркувальний рахунок.

Для відкриття та поповнення електронного паркувального рахунку користувач має зареєструватись у відповідній системі «мобільного паркування» за допомогою:

- скретч-карток поповнення «Мобільне паркування»

- на веб-сайті 516.com.ua;

- на веб-сайті unip.com.ua.

Для початку паркування користувач відправляє на короткі телефонні номери 516 (для системи 516) або 9393 (для системи UNIP) SMS-повідомлення з номером паркувального майданчику та реєстраційним номером автомобілю.

Сплата за паркування починає відраховується з електронного паркувального рахунку користувача автоматично з моменту початку паркування. Одразу знімається за 30 хвилин паркування, у подальшому – щохвилинно.

Для закінчення паркування користувач відправляє на телефонний номер 516 або 9393 відповідне SMS-повідомлення. При цьому відрахування коштів з електронного рахунку припиняється.

Короткі телефонні номери 516 та 9393 є єдиним для всіх операторів мобільного зв’язку, які надають послуги у місті Києві.

SMS-повідомлення на вищезазначені номери платні відповідно до тарифів операторів мобільного зв’язку.

Контакти технічної підтримки: для системи 516o.shcherbaniuk@gms-worldwide.com


МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ

 

М-паркування 

 

Мобільний додаток М-паркування дозволяє використовувати смартфони, планшети та інші сучасні термінали мобільного зв’язку, які працюють на операційних системах IoS та Android, в системі «мобільного паркування» 516.

Додаток завантажується з відповідних інтернет-ресурсів.

Для паркування користувач вибирає в мобільному догадку з електронної мапи паркувального простору міста Києва необхідний паркувальний майданчик або вводить його номер.

Алгоритм початку та закінчення паркування, а також його оплати, аналогічний SMS-паркуванню в системі 516, тільки здійснюється шляхом натискання відповідних клавіш в мобільному додатку.


UNIP

Мобільний додаток UNIP дозволяє використовувати смартфони, планшети та інші сучасні термінали мобільного зв’язку, які працюють на операційних системах IoS та Android, в системі «мобільного паркування» UNIP.

Додаток завантажуються з відповідних інтернет-ресурсів. Для паркування користувач вибирає в мобільному догадку з електронної мапи паркувального простору міста Києва необхідний паркувальний майданчик або вводить його номер.

Алгоритм початку та закінчення паркування, а також його оплати, аналогічний SMS-паркуванню в системі UNIP, тільки здійснюється шляхом натискання відповідних клавіш в мобільному додатку.

Контакти технічної підтримки: support@unip.biz


Parking UA

Мобільний додаток ParkingUA є розвитком мобільного додатку KyivParkingApp, працює на телефонах з операційними системами IoS та Android та завантажується з відповідних інтернет-ресурсів.

Є сервісом передплаченого паркування.

Для паркування користувач вибирає з електронної мапи паркувального простору міста Києва необхідний паркувальний майданчик, потрібну кількість годин паркування та вводить дані своєї платіжної картки.

Оплата паркування здійснюється на початку паркування шляхом переказу коштів за вибрану користувачем кількість годин паркування з карткового рахунку користувача за допомогою сервісу MasterPass.

Контакти технічної підтримки: kyivcityparking@gmail.com


Barking

Для стягування сплати за паркування на спеціально обладнаних майданчиках для паркування транспортних засобів використовується апаратно-програмний комплекс на базі автоматичного шлагбауму, керування яким здійснюється за допомогою мобільного додатку Barking.

Паркувальний майданчик вибирається користувачем на електронній мапі. Є можливість бронювати місце на паркувальному майданчику.

Паркування розпочинається з моменту підняття шлагбауму на в’їзді на паркувальний майданчик.

Сума коштів для оплати паркування вираховується при виїзді з паркувального майданчику при піднятті шлагбауму та списується з карткового рахунку користувача.

Користувачеві надається 10 безкоштовних хвилин, щоб покинути паркувальний майданчик при відмові від паркування. В подальшому нарахування оплати здійснюється  щохвилинно.

Крім того мобільний додаток Barking може використовуватись для паркування і на відведених паркувальних майданчиках без використання шлагбаумів.

Мобільний додаток Barking працює на пристроях з операційними системами IoS та Android, завантажується з відповідних інтернет-ресурсів.

Контакти технічної підтримки: sergei@barking.city


Privat24

  

ПриватБанком дороблений сервіс мобільного додатку Privat24 з метою надання  користувачеві можливості з його використанням здійснювати передоплату паркування.

При цьому користувач на електронній мапі додатку визначає паркувальний майданчик та вибирає необхідний час паркування.

Оплата паркування за вибраний обсяг часу здійснюється з банківського рахунку користувача.

Мінімальна кількість часу паркування – 1 година, у подальшому користувач може вибирати потрібний час з кроком 15 хвилин.

На сьогодні послуга доступна тільки клієнтам ПриватБанку.

Контакти технічної підтримки: vladislav.pavlenko@privatbank.ua

КОНТАКТИ:

Фактична адреса: 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 67, корп. 10
0-800-300-516

Зворотній зв'язок: